Poběž s námi pro lepší zahradu.

Již 25. 4. se uskuteční benefiční běh pro budování naší MŠ. Účastnit se může kdokoliv. Začínáme na konečné Antonína Barcala a končit budeme cca po 1km, a to u Hřiště pod květinou. Předpokládaný čas bude od 15.30.

Poběží s námi i Chase z Tlakové patroly!

Prázdninový provoz 2024

Škola bude uzavřena 29. 7. - 9. 8.2024

Ostatní týdny bude provoz zajištěn v omezeném režimu

Žádost o zajištění docházky dítěte v době prázdninového provozu je nutné odevzdat

do 10. 5. 2024

(tiskopis bude k dispozici ve třídách nebo na webových stánkách školy)

České Budějovice 10. 1. 2024

Aktuality Mateřské školy Jana Opletala

V této sekci naleznete všechny důležité aktuality týkající se Mateřské školy Jana Opletala.

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

26. 3. a 27. 3. 2024

Komentované prohlídky v 9.00 a 10.00 hod.

Sraz na dvoře u hospodářského pavilonu

Přezůvky s sebou

Těšíme se na vás

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________